Dvadsaťpäťročný Kórejčan Woohyeon Kim trénuje už tri mesiace v Mozolani Fitness ZOC Max Žilina pod vedením osobného trénera Norberta Zajaca. Za ten čas nielenže zhodil prebytočné kilogramy, ale už začína naberať svalovú hmotu.

Kim prišiel na Slovensko pred polrokom, pribral 5 kg, s čím bol nespokojný, preto na základe odporúčaní od svojich slovenských priateľov si vyhľadal a oslovil osobného trénera v Mozolani Fitness – Norberta Zajaca. Ten mu vypracoval tréningový plán na vybudovanie svalovej hmoty a redukcie tuku. Samozrejme, Kim sa musel rozlúčiť s nezdravou stravou, ktorú dovtedy aplikoval. Už žiadna pizza ani klobása! Momentálne konzumuje veľa zeleniny, kuracie a hovädzie mäso, pochutná si i na lososovi… Trénuje päťkrát týždenne.

Norbert Zajac zhodnotil napredovanie svojho klienta takto: „Naša doterajšia trojmesačná spolupráca priniesla dobré výsledky, urobili sme veľkú zmenu, čo je už na prvý pohľad vidieť. Som rád, že Kim, ktorý úplne zmenil svoj životný štýl, počúva moje rady a snaží sa ísť za svojím cieľom. Kim sa živí ako kuchár, preto sa niektoré veci nedajú úplne vysadiť, lebo musí ochutnávať jedlá v kórejskej kuchyni, kde pracuje, ale napriek tomu to na jeho aktuálnej postave nemá negatívny dopad. Využili sme aj toho, že ako Áziat má dobré genetické predpoklady. Čo sa týka tréningu, cvičíme často, ťažko a silovo, nerobíme veľa kardia a už naberáme na svalovej hmote, čo ma teší. Kim je dôkazom toho, že v Mozolani Fitness si svoje sny môžu splniť a zatrénovať si s osobným trénerom aj anglicky hovoriaci zahraniční klienti.“

 

Zdroj: www.mozolani.com