Bez môjho Metupu ani na krok!

Takýto titulok by som zvolil pre už tretí report v rade, ktorým dokumentujem môj proces re-kondície do vysnívanej Hybrid Harmony.

Od svojich 13 tích rokoch sa venujem cvičeniu, v 17 rokoch som bol už dvojnásobný Majster Slovenska. Počas môjho života som skúšal rôzne metodiky stravovania, ktoré som neskôr aplikoval aj na svojich klientoch, keď som bol presvedčený, že je to efektívne. Až v 30 rokoch ako som Metup spoznal na svojom tele musím povedať, že až teraz začínam spoznávať krásy svojho tela a až teraz si to dokážem skutočne užívať a úprimne sa z toho teším.

Aby som Vám však tu nepísal litanie dám Vám fakty!
V spoločnosti UPT plasty, kde pracujem ako zvárač plastov, si ma vybrali na montáž do Nemecka.
Nabalil som teda kufre Metupom a išlo sa.
Bol som iba sám s kolegom, takže očakávalo sa, že podám slušný pracovný výkon, čo myslím, že sa stalo.
Úľavou však bolo pre mňa hlavne žiadne varenie a stres kedy a kde budem jesť. Nakoľko aj v Nemecku majú lockdown a reštiky sú aj tak príliš drahé, kolega to musel riešiť provizórne a mal s tým kopec starosti.

Ja som si popíjal svoje drinky a za ušetrené peniaze za diéty som si konečne mohol kúpiť konzolu Pioneer DDJ 400, nad ktorou som sa skoro rozplakal, keď mi ju v @muziker.shop týpek podával.

Ďalším benefitom je strata telesného tuku. Moja forma začína chytať kulturistické črty, moja váha mi klesla o 4 kg, ja sa cítim skvelo a co je ešte super nerozprávam furt o jedle. Áno neriešim jedlo, toto tvrdí trojbojár, kulturistika a #technoviking v jednom.

Zamyslite sa sami, ráno vstanete, riešite čo idete jesť, čo idete variť, aké potraviny máte kúpit. Mňa momentálne strava vyjde cca 8€ na deň, čo v Nemecku by mi nevyšiel za to ani fast food. Dokážem tvrdo trénovať, aj manuálne pracovať, lepšie sa koncentrovať a popri tom aj dobre vyzerať! Tak čo viac chcieť?

No už len pol mega na účet, ale to od Metupu nemôžete očakávať samozrejme ??

Dúfam, že týchto par riadkov Vás nakoplo pracovať na svojom tele i duchu a ak by ste chceli vedieť ako na to, som Vám k dispozícii ako konzultant, ktorý sa teší keď Vám môže pomôcť a ktorý sa teší z Vašej radosti a tak to má byť!

Ďakujem za pozornosť, Ste super!

Toto sme vyrábali v Nemecku, okrem práca zvárača som mal na starosti aj dokumentáciu MONTÁŽE a toto je výsledok ?