Fitness VS manuálna práca

Nemusel som dlho premýšľať, aby sa v mojej hlave zrodila nová myšlienka na ďalší článok, ktorého obsah bude venovaný sťa by návodu, alebo mojim odporúčaním ako by mal vyzerať taký deň, ťažko manuálne pracujúceho človeka, ktorému nie je ľahostajný ani jeho výzor a ani zdravie a imunita.
Ako inšpiráciu som si vybral koho iného ako samého seba, takže Vám to priblížim z môjho spektra pohľadu. Dbajte ohľad však na to, že nejakú tú športovú minulosť už za sebou mám a preto dávkovania, či gramáže jednotlivých pokrmov a suplementov sú také, aké sú a Vám samozrejme v prípade záujmu to všetko prispôsobím na mieru.

Momentálne zváram plasty pre firmu UPT a keď idem do zahraničia na turnus nie je to jednoduché ani s tréningom a ani so stravou, ale vďaka mojim dlhoročným skúsenostiam som si hneď našiel svoje vychytávky.

Ráno mi zvoní budíček približne o 6:00. Ihneď po prebudení tam pustím 2g Vitamínu C, 1 tabletku trenavaru a 250 mcg GHRP2. Kým sa mi to všetko začne uvoľňovať v tele, vypijem asi pol litra DTX Tea a utekám vykonať osobnú hygienu.
Následne 6:30 už pučím do seba raňajky, ktoré pozostávajú z 200g ovsených vločiek, 400g gréckeho jogurtu, jedného celého jabĺčka a asi 60g vlašských orechov. K raňajkám tam buchnem nejaký vitamín E a ak mám po ruke tak aj 6OO mg nejakého testosteronového boostru
Kávičká ,ciga samozrejme nie je výnimkou, tiež som len človek a mám rád, keď ma na toaletu popoženie a frčím to tam bez problémov :D

6:50 štartujem na montáž a so sebou si zvyknem brať niečo na rýchly snack, ten zvyknem mávať tak okolo 9:00, ktorý pozostáva asi zo 200g celozrnného pečiva, 100g aspoň 85% hydinovej šunky a nejaký kozí syr niekedy švacnem na to kečup, aby to nebolo také suché.
K tomuto tam mám ešte pribalené proteinové tyčinky, na ktoré si nechávam priestor aj s čerstvým ovocím na olovrant.
Na obed je to klasika ryža s mäsom.
Ak som sa dosť sýto naolovrantoval, tak cestou na ubytovňu už v aute popíjam nejakú predtréningovku, spolu s nejakých rýchlym cukrom.
Tou predtréningovkou spláchnem opäť už spomínaný prohormon, ktorý užívam aj ráno na lačno.
Následne tréning začínam okolo 19:00, ktorý je veľmi dynamický s malými prestávkami, nakoľko na dlhý a ťažký objemový tréning by som už nemal časový priestor. Cvičím s hocičím, s čím sa dá, zostrihy z tréningov si môžete pozrieť aj tu.

Ihneď po tréningu si dám opäť GHRP2, a 50g bielkovín z hydrolizovaného proteinu.
Jedlo opäť a si o hodinku na to ryža s mäsom a hajde do postele.
Dúfam, že ste si niečo z tohto zobrali a budem rád za každý Váš postreh.