Zákaz sypať smetie!!!

Zákaz sypať smetie!

Asi to by mohol byť slogan pre nasledujúcich pár riadkov.

Ako som už spomínal, rozhodol som si spraviť aj ja online diagnostiku Jankowitch Nutrition nakoľko cítim už dlhšiu dobu, že mi niečo nerobí dobre. Určite to poznáte. Mám aj kožné prejavy a taktiež sa potýkam už dlhšiu dobu s chronickou nádchou.

V minulosti boli u mňa na bežnom poriadku zápaly na rôznych častiach tela a vtedy mi nepomohol nikto iný ako Ladislav „Jankowitch“ Jankovič a celý Kabinet Jankowitch.

Nakoľko som konzultantom a ketoexpertom v tejto spoločnosti tiež, rozhodol som sa Vám priblížiť svoj proces rekondície prostredníctvom sociálnych médií, nakoľko formou seminárov to situácia nedovoľuje, ale časom zbúchame aj to ?

Vráťme sa ešte na chvíľu späť k jadru veci. Proces online diagnostika som absolvoval štandardným spôsobom: v prehliadači som si navolil webovú adresu www.jankowitch.com , následne som si klikol v menu na online diagnostika, vybral som si tú prvú v hodnote 100e. Vypísal som si fakturačné údaje, ak už však ste registrovaní, čo môžete urobiť, či už prostredníctvom Facebooku, alebo Google kontom jedným klikom, vtedy Fa údaje sa Vám tam automaticky prepíšu. Takže po pár klikoch som si už vyberal konzultanta a toho som si vybral Laciho Jankowitcha. Vy však jeho by ste tuším nemali v ponuke, ale môžete si vybrať kľudne mňa ? Hneď ako som tak urobil, cena vstupnej diagnostiky sa mi zmenila na súhrne objednávky na 50e a to si myslím, že je aj pre Vás potešujúca informácia.

Následne diagnostika sa robí na základe poslanej krvi v podobe okrvavenej vreckovky, či tampóna a vyplneného dotazníka, ktorý mi prišiel do smartchatu.

Noro Zajac

A prečo zákaz sypať smetie?

No jednoducho povedané, nechcem do seba pchať niečo, z čoho moje telo nie je schopné čerpať žiadnu výživy, ba naopak ho ešte zaťažuje a tým pádom nič nefunguje správne.

V mojom prípade som si myslel, že to bude lepok. A čo diagnostika ukázala?
Lepok nie je problémom, avšak problém bol v tom, že ak šlo o konzumáciu vajíčiek a lepku v jeden deň, vtedy som sa cítil nafúknutý a nemohol som sa vyprázdniť. Defacto potravinová precitlivenosť ukázala na vajíčka a nie lepok ako som si pôvodne myslel.

Ďalším mojim dočasným problémom sú stimulanty, ktoré boli aj v minulosti problémom. Medzi stimulanty radíme med, cukor, kofein, tein a kakao. O mede som vedel, že to nie je žiadna slasť pre môj tráviaci trakt, avšak káva ako taká mne osobne zle nerobí, dokonca ma dokáže ohromne nabudiť, no ako náhle si dám predtréningovku obsahujúcu kofein (tzv. kofein bezvodý), práve v tejto forme má na mňa skôr sedatívny účinok.

Ďalším problém ostáva mäso, čo verím, že po zdarnej nominácii na MR. Olympiu v silovom trojboji v Las Vegas (ak to situácia umožní), dokážem eliminovať a budem tak môcť svoje telo dostať do tzv. „Hybrid Harmony’’.